Vzpomínky tantrika první jednání

Posted by aura On October 17, 2010 Comments Off


MEMENTO DOBEŠ

aneb STRIPTÝZ ČESKÉ ÚSTAVY

Naši milí čtenáři,

Vzpomínky tantrika sahají na velmi vysoká místa soudnictví
a státních orgánů. A tak spousta lidí si nepřeje slyšet pravdu.
Přes morální a náboženské násilí, které trvá již několik let,
jsme si dovolili vydat tyto texty…. více >>>
.
. . . . . . . . . . . . ..
.

Byl to Silvestr podle mého gusta. Krásně zařízený byt s vyhlídkou na město zakladatele firmy Baťa, já a tři krásné ženy, se kterými mi bylo dobře. Muži, kteří žijí usedle, sní o trojce, a přitom si neuvědomují, že žena, ve které právě nejsou naplno, může citově strádat a žárlit. Ideální je právě čtverka. Dvě ženy, ve kterých právě nejste, se zabaví navzájem, a nebo se věnují vám a ženě, s níž jste právě spojeni, a líbají se u toho nebo si povídají. Martina Resová má exoticky zařízený byt, miluje Feng Šuej, takže Nový rok 2003 čtyři nahá těla neslaví v posteli, ale na podlaze. Ještě jedna čtyřsalva orgasmů, mé šampaňské nám ještě teče po tělech, když vstávám a loučím se.

Končí první dvanáctina prvního dne roku… Jako astrolog věřím ve rčení Jak na nový rok, tak po celý rok. Každé dvě hodiny 1.ledna pro mě zastupují jeden měsíc nastávajícího roku. Toto pověrčivé, fraktálové, ale také magické uctívání mikrokosmu času uplatňuji také v den narozenin.

Loučím se se dvěma ženami, jež zanecháváme v příjemném postorgasmickém objetí, a odjíždím za magií Nového roku. Jsou dvě hodiny a město je plné slavících opilců. Vůbec bych se nedivil, kdyby je z událostí roku, jež právě začal, pěkně bolela hlava. Jak jinak, když magický 1. leden odbudou kocovinou.

V tantře je podmínkou, aby polohy těl nebyly vnímány jako námaha. To proto, abychom se mohli soustředit na podstatné. I proto miluji baletky, tanečnice a jogínky, abych s nimi mohl Káma sútru obohacovat o nové náročné polohy. Na jakou polohu jsem hrdý? S baletkou Národního divadla, schopnou si dát chodidla na hlavu jsme… Ale ne, ta s baletkou Australského státního baletu byla lepší! Zatímco ona byla ve výskoku v dokonalé šňůře, já jsem pod ní sjel breakdancovým skluzem po zádech… Ale ne, asi nejhezčí polohu jsem prožil s jogínkou (z titulky z jedné z mých knih) na duně uprostřed Sahary. Poloha to není zase tak náročná, po dvouměsíčním strečingu by ji měl být schopen každý pár. Partnerka je v asáně Pluh (kolena opřená za hlavou) a partner na ni leží v „levitačním kliku“ a otáčí se proti směru hodinových ručiček… A naopak. Samozřejmě po celou dobu jsou propojeni.

(Spiritual Trekking Blue Version)

Knihu si můžete objednat zde>>>

Jak na Nový rok, tak po celý rok, chci se přestěhovat z Evropy.  Zlatá doba 90.let skončila. „Antarxovým šílenstvím“, které Bush rozpoutal po celém světě; lidi se chovají jak zhypnotizovaní magoří, navíc loni zemřel Eduard Tomáš. …

Mikulov, přejíždíme hranice… Poetrii jsem předal lektorům, které jsem během sedmi let vypiplal z nejlepších studentů, mezi něž patří i Martinka Resová, jejíž parfém a pot ze sebe stále cítím… Projíždím probouzející se Vídní, kameloti z Bangladéše již roznáší čerstvé noviny…

Než v mikrokosmu času nastane znamení Lva, tedy poledne 1.ledna, chci být v Itálii. V zemi, ve které jsem prožil nádherné tři roky. Je zima. Teprve večer, když dorážíme do San Rema,  je teplo na procházku bez bundy, dáváme kapučíno pod palmami a pokračujeme… Francie… Španělsko… Milovaný čaj v granadských čajovnách… Už vím, že magie Jak na Nový rok, tak po celý rok naplní mé přání a já vyrazím ke svému druhému exilu. Zatímco kdysi jsem emigroval před omezeními totality, dnes utíkám před civilizací

Každá emigrace neznamená jen svobodu a nové možnosti, ale také konec starých časů. Především vztahů. Teprve s léty jsem pochopil, že noční jízdou novoročním Zlínem končí můj dlouholetý vztah se ženou, která mi mává z okna pokoje. Měl jsem jí tehdy říct něco hezčího, něco moudrého, něco důležitého. Ale řekl jsem jen Tak čau, Marti. Hloupý konec. Jaký byl vlastně počátek našeho vztahu?

Bylo mi pětadvacet. Vrátil jsem se po mnoha letech strávených na cestách, skalách, v jeskyních zpět do společnosti. Milan Šrámek byl na mém semináři Toulání po hvězdách 9.11.1996 a líbil se mu. Tak o měsíc později přivedl na můj další seminář, který probíhal ve Vysokých Tatrách, svou milenku Martinu Resovou. Kouzelná dáma, řekl jsem si o paničce, která doma nechala manžela se synem, aby se zde mohla duchovně rozvíjet. Již druhý den semináře oba, Milan i Martina, neuvěřitelně zářili, omládli o deset let. Těm se zvedla kundalini, včerejší jóga se ti opravdu povedla, pochválil jsem se sarkasticky.

Při první příležitosti mi Milan sděluje, že se dnes poprvé milovali. Později mi i Martina děkuje za nádherný seminář plný lásky. Beru to s rezervou. Od začátku jsem měl záklopku k lidem, které na odborný seminář či ke koníčku přivede partner. Po dvacetileté zkušenosti práce s lidmi mohu říct, že jsem byl skeptický zbytečně, mnohdy tyto “doprovody” v oboru skutečně vyniknou. Ale tehdy jsem je nebral příliš vážně. Doprovod Martina Resová mě ale zaujal již tehdy, v něčem byla jiná, než jí podobné paničky.

Na jaře Martina Resová přivedla rozvodem zlomenou kamarádku Jitku ze Vsetína, které nic a nikdo nedokázal pomoci. Zkoušeli prý všechno. Začal jsem na ni aplikovat techniku HBH (Hrím Break Heart), jež se skládá z osmi kroků, jejíž součástí je např. odbourání Ki bloků, střihání vzpomínek Slepého obrazu… Vše završuje vyprošťovací sex, který všechny postupy HBH kůry propojí do vzájemné cirkulace. Kůru jsem u Jitky směřoval k letnímu Slunovratu. Zde jsem poprosil svého třiadvacetiletého tantrického studenta Petra, jestli by se Jitky neujal. Podívá se na hezkou třicetiletou blondýnku a řekne: “No samozřejmě, velmi rád”. Představím je a pokračuji v povinnostech semináře. Evidentně si sedli, tak jak jsem předpokládal. Občas je během programu semináře navštívím, sedí na skáceném stromu a šťastně si povídají.

Dovysvětlím mu její problém s tím, že je na konci HBH Hrím Break Heart kůry a že potřebuje vyprošťovací sex. Ti dva brzy diskutují o tom, že by svůj vztah posunuli dál. A pak už vidím, jak oba mizejí ve trávě na vzdáleném palouku.

Později se mě ptal, proč jsem té hezké a milé ženě nepomohl osobně já. Bohužel mě měla již zamluveného k důležité tantrické kůře Alenka Ibaili z Rožnova pod Radhoštěm, což je výjimečná žena, která sice neměla zlomené srdce, ale byla na duchovní cestě před důležitým krokem. A to je pro mě vždy důležitější než bolesti fyzického těla a psychiky.

Lidé se často ptají, jaký je rozdíl mezi Hrím Break Heart kůrou a odháčkováním…

HBH léčí akutní trable z propojení jednoho háčku, zatímco odháčkování  osvobozuje osobnost od sexuálních propojení v celém rozsahu tantry…

HBH se netýká jen žen, ale každého, koho rozchod srazí do kolotoče lítosti a sebepochybností. Tento kolotoč jak nemoc ochromí celou citovou soustavu na nekonečný počet měsíců. Kdo to nezažil nebo neviděl na živo, neuvěří, co s některými lidmi rozchod umí udělat. Pavel, policista z Prahy byl naprosto vyřízený a nepomohlo mu nic, ani psycholog. Jeho manželka odešla s jiným, byli mladí, takže děti zatím neměli.

Jeden z jeho kamarádů z party mě znal. Všichni v této partě byli naprostí ateisti, ale Pavlova zoufalá situace je povzbudila k zoufalému činu, a tak ho přivedli k tantrickému léčiteli.

Výřez Astrofocusu® Box lásky ukazuje komplikovanost našich citů, i to, že dokud bude existovat individuální láska – zamilovanost, nebude na této zemi štěstí, protože vždy bude nějaký ten či ta třetí, trpící, odmítnutá, zhrzený. Nikdy jsem neposuzoval, někdy to bylo strašně těžké, ale nepřísluší mi hodnotit druhé, pokud se to netýká mé práce, tedy jejich prospěchu. Možná díky tomuto neposuzování jsem viděl neuvěřitelné, a dnes mohu s klidným srdcem říct, že každý člověk je schopný čehokoli (doslova). A čím slušněji se jeví, tím víc toto platí. Casanovové z toho mohou těžit, svést lze každého. Někdy nádherná žena, kterou jste před chvíli potkali, je schopna poslat milovaného manžela koupit chleba, aby měla čas jít s vámi do postele… Samozřejmě u mužů je to stejné.

To, že každý člověk je schopný čehokoli, platí také na druhou stranu. Každý, úplně každý člověk, dokáže být milující, věrný, soucitný a duchovní. Hlavní náplní mého studia lidí bylo hledání toho, co v nich rozhodne, jakou roli si právě teď vyberou…

V Astrofocusu® Box lásky je použita fotografie Taking the Count od Mistra Thomase Eakinse.

Léčba HBH byla delší, obohacena o nápravu kroků, které v pozici zoufalého paroháče napáchal. A tak ke konci léčby musel navštívit svou bývalou s velkou kyticí růží, omluvit se jí za komplikace z rozchodu s tím, že se choval jak pako, a zeptat se jí, jestli je nějaká šance, že by se k němu vrátila. A když řekne, že ne, tak jí s úsměvem říct, že si přeje, aby zůstali kamarádi.

Dojatá exmanželka ho políbila a bylo na ní vidět, že by od takhle chovajícího se Pavla nikdy neodešla; ale nový vztah už byl příliš rozvinutý. Pavel se po této závěrečné schůzce cítil sice bolavě, ale ne jako onuce, o níž nikdo nestojí. A teprve pak nastal poslední moment léčby HBH, a to vyprošťovací sex.

Požádal jsem členy jeho party, aby ho se mnou vytáhli na diskotéku. To byl problém, ale nakonec šel. Nenápadně jsme zjistili, která z volných žen se mu líbí, a já je pak přes její kamarádku sbalil. U Pavla v bytě jsme si s touto kamarádkou povídali o astrologických znameních a čekali, jak to dopadne.

Po hodině oba šťastní vylezli z pokoje. Na sex nakonec nedošlo, protože hodnému Pavlovi bylo blbé dělat to se ženskou, co má měsíc před svatbou, a tak zůstali jen u objetí a takových těch líbaček a lízaček. Ale z Pavlova výrazu jsem okamžitě věděl, že jeho léčba rozbitého srdce HBH definitivně skončila. Další týdny potvrdily, že je tady zpátky ten silný, sebevědomý a veselý muž.

Jitka ze Vsetína odjíždí ze slunovratového semináře Járy Dobeše šťastná a vyrovnaná. Martina Resová je mi za kamarádku, jež se znovu dokáže starat o své děti, aniž by myslela na sebevraždu, velmi vděčná a následující měsíce začne aktivně jezdit na většinu mých akcí.

Hůř to dopadlo se ženou stejně závažně ochromenou rozbitým srdcem, kterou ke mně ve stejném období přivedl Martinin milenec, Milan Šrámek. Jednalo se o jeho manželku Hanu, se kterou stále žil ve šťastné domácnosti právě dostavěného velkého domu.

Zatímco duchovním hledačům vše připadalo v naprostém pořádku, já zíral na to, jak zoufalá manželka otvírá v meditaci srdce, zatímco v jiném rohu sálu medituje milenka jejího miláčka. Do podobných situací mě různí lidi dostávali velmi pravidelně. Osobně jsem nikdy nikoho neposuzoval, ale říkal jsem si: Tak když neumím být věrný, tak se nežením, ne….

.
Galerie textů hrdinů příběhu:
Jaroslav Dobeš
Óm nadsamec vyučuje Tantru
II. Tantrické kladivo >>>

Martina Resová
Feng Shuej aneb Nespěme si na štěstí >>>
Kouzlo dveří>>>


Comments are closed.