Casanova Sútra Epizoda VIII.

Posted by aura On October 17, 2010 Comments Off


VIII. EPIZODA

Dvě cizí ženské a cizí byt. Tantrikovi se toto děje velmi často. Vůbec se nemusí snažit. Naopak, čím méně se snaží, tím více tantrické síly nakumulované v jeho těle takových situací přivábí.

Typy, jako je tahle blondýna, řadil Óm nadsamec mezi Kardinální znamení a nazýval je bublající pudy. Tyto ženy (a muži) nemají problém prolomit společenské zábrany, takže po krátké době vyjedou tak, jak po mě v autobuse vyjela blondýna. Při kontaktu jsou charakteristické tím, že během mazlení, hlazení prsou či líbání nevydrží čekat a sami si začnou třít kundičku o tvé nohy, případně si na ni vloží tvou ruku.

Uvelebuji se na koberci. Konečně vidím zblízka i tu druhou holku. Je to Pařížanka, co vypadá trochu jako Amélie z Montmartru, ale je hodně vysoká, jako basketbalistka. Je krásná, o tom žádná, ale rozhodně není tak sexy, jako vedle mě trávu pokuřující a neustále mluvící blondýnka.
V každém pohybu Amélie je vidět, že by ji Óm nadsamec zařadil do skupiny Fixních znamení, jež nazýval erotický setrvačník. Tyto ženy (a muži) mají zábranami vytýčené hranice, které sami nikdy nepřekročí. Ale když je za těmito hranicemi navštívíte, přeblafnou vás tak, že o něho přijdete! A pokud ne, tak se tak stane hned v dalším čísle, které právě začíná. Dokáží více pečovat o energii a vydrží pokračovat v tom, co načnete odvážným seznámením, drážděním klitorisu či milým překvapením, neuvěřitelně dobře a dlouho.

Vedle tří různých vlnění artantrické energie, tedy Kardinální, Fixní a Proměnlivé, mě Óm nadsamec v Surftantře učil o čtyřech archetypech milenek a milenců:

Blíženečtí hovorníci, Kozorožští soustředivci, Štírští štvanci a Lví něžňůstkáři.

Nesouvisí to přímo se znamením, ale s převahou živlu v povaze. Přeloženo tedy Lví něžňůstkář je Ohnivý typ, psychology nazývaný cholerik…

Blondýnka je určitě Blíženecký hovorník. Znovu a znovu by se dožadovala dalšího čísla a neustále by mě povzbuzovala vztekle přidušeným Fuck me, Fuck me a při posledním čísle, by mi již uspokojeně vysvětlila nespravedlnost izraelsko – palestinského sporu. Převládá v ní živel Vzduchu a psycholog by ji nazval sangvinikem. Utahala by mě tak, že bych na zasvěcení v pyramidě mohl zítra definitivně zapomenout, a ještě by mě ráno za rozbřesku přinutila jít nakoupit chleba pro snídaně v chudobinci.

Raději kouknu na Amélii, jako Kozorožský soustředivec mě skvěle udělá a navíc mi pomůže tím, že si během našeho milování sama rukou udělá orgasmus, a pak přinese zmrzlinu, a po ní mě nechá spokojeně spát. Jediné, co si během toho řekneme, bude:

“Máš rád vanilkovou a nebo čokoládovou?”

“Vanilkovou.”

“Aha.”

Dívám se jí do očí a říkám ji:

“Hned bych do toho s tebou šel.”

Ale blondýna si přes moje tělo položila stehno a Amélie mi pohledem odpovídá:

“To není na tobě, teď jsi její hračka.”

Tři různá vlnění artantrické energie krát čtyři archetypy milenek a milenců, to dává dohromady dvanáct sexuálních poloh, dvanáct typů vztahů, dvanáct typů orgasmů, dvanáct různých hádek, dvanáct různých polibků, dvanáct různých seznámení, dvanáct různých rozchodů a, což bude znít příliš profláknutě, ba stupidně, dvanáct různých znamení. A pro každé ze  znamení mi Óm nadsamec naučil ideální polohu milování; brzy vám tuto životadárnou polohu pro vaše blaho prozradím.

Zatímco si takto v duchu opakuji Óm nadsamcovu lekci, jako bych sám učil, což mě zřejmě brzy čeká, pokud se naplní zasvěcení v pyramidě a Óm nadsamcovo jeruzalémské “A pak služ lidem”, posune se stehno blondýny na mém břiše tak, že její rozkrok narazí na mé tělo a lehce se o ně otírá. Když se nic neděje, začne hladit můj rozkrok.

“Dáš si jointa?” Culí se.

“Možná později,” odpovídám a decentně se otočím, aby nedosáhla na penis.

V této poloze nedokáži zajistit tvé pohodlí, prohlásí nezaujatým hlasem hlasatelky televizních zpráv, a pak mi vysvětluje, že Amélie, která se šla osprchovat, je lékařka nebo nějaká superstudovaná sestřička či co, no a ona sama, že je vynikající fotografka, a dodává, že se dnes vrátili z focení v Palestině.

Comments are closed.