Casanova Sútra Epizoda IX.

Posted by aura On October 24, 2010 Comments Off


MEMENTO DOBEŠ

aneb STRIPTÝZ ČESKÉ ÚSTAVY

Naši milí čtenáři,

Vzpomínky tantrika sahají na velmi vysoká místa soudnictví
a státních orgánů. A tak spousta lidí si nepřeje slyšet pravdu.
Přes morální a náboženské násilí, které trvá již několik let,
jsme si dovolili vydat tyto texty…. více >>>
.
. . . . . . . . . . . . .

IX. EPIZODA


Káhira, pyramidy, tyhle holky, připadám si jak ve snu. Amélie uvolnila sprchu blondýně a sama něco dělá v kuchyni. Osiřel jsem. Na holky zvládly sprchování velmi rychle, je řada na mě. Když ze sprchy vyjdu, leží nahé na koberci. Pojídají u toho hrozny a popíjejí víno s egyptským mátovým čajem. Stojím a vcelku zírám. Takovou scénu síly Šakti bych chtěl jednou namalovat nebo vyfotit. Myslím tím komplexní výjev, nikoliv vcelku běžnou trojku, která se zde rýsovala.

Uvědomuju si, kolik trojka stojí sil, a přemýšlím, jak z ní vycouvat. Přece jen jsem nepřijel do Egypta dělat to, co dělám všude. Zírám a přemýšlím příliš dlouho. Stereo útok mě sejmul. Amélie chce pořád zezadu ve stoje, opřená o postel, což vyhovuje blondýně,  jejíž zamilovaná a jediná gendrově legální poloha “žena nahoře s kapucí nataženou z pytlíku na vaše koule”, je silově náročná, a tak se jí líbí odpočinky s rozkrokem pod Améliinou, sexem rozvášněnou, tváří.

O tři hodiny později stojím polonahý na balkóně a sleduji utichající frmol na náměstí před starou budovou Egyptského muzea. V absurdní situaci střídavě myslím na proroctví Ješe Li o dvou dívkách v autobuse a na kouzelný cestopis Gary Snydera Earth House Hold (Zemědům), z nějž má hlava nosí citát:

Nebuď horolezcem buď horou. A pár jich zasypej  lavinama.”

“Přestaň být cestovní kanceláří vlastní poutě Spiritual Trekkingu,
staň se poutí samotnou a pár jich zasypej spermatem.”

Snažil jsem se přesvědčit, variací na mou přítomnost, že se nic nestalo, a že v mé cestě za zasvěcením vše probíhá, jak má. Vlastně co? Podle historika Herodota je Mykerínova pyramida největším sexuálním pomníkem lidstva. Nádherná Rhodope, alias Doricha, z básní Saphó, pomohla její stavbě pohlavním stykem. Jeden muž, jedno číslo, rovná se jeden kámen v Mykerínově pyramidě. Největší obřad sexuální magie, jaké kdy lidstvo zažilo, dělala ve jménu Delfské věštírny, jíž chtěla pyramidu obětovat. Nakonec se k smrti utahala a zemřela. Faraón největší tantričku všech dob po smrti pochoval právě v Mykerínově pyramidě. Krásná legenda, které při pohledu na počet kamenů v Mykerínově pyramidě nevěřil ani její autor. Podobně ani já nevěřím svému sebepřesvědčování o tom, že mě sexuální spojení s holkama nezkomplikuje zasvěcení v pyramidě.

Potřebuji víc než růžové brýle nasazené myšlenkám, a tak zkouším druhý level Nirvana ping pongu, Óm nadsamcovy verze tajného cvičení Aghora sádhuů, které mu propůjčil Guru Anahdán s podmínkou, že jej upraví možnostem vystresované mysli moderního člověka.

“Nahrazuji tisíce míčků pozornosti rudými myšlenkami a hraji ze všech sil.” (Citace z knihy Spiritual Trekking, Fuck You All).

Není to špatné, cesta autobusem, ani holky se na mých magických schopnostech nijak negativně neprojevily. Jsem rád, protože jediná možnost, jak zítra v pyramidě uspět, je naprosto ovládat proměnu v objekt, na který se koncentruji.

“Nebýt horolezcem, ale být horou, nebýt mágem v pyramidě, ale být pyramidou.”

Pokud se mi poštěstí, abych byl zítřejší noc sám v pyramidě, bude to zázrak, který se z mnoha důvodů nebude opakovat. Proto bych to nerad zvoral svou nepřipraveností.  Navíc astrologické konstelace, jaké budou zítra, se opakují jednou za sto let. Holky se smějí. Ohlédnu se do pokoje a vidím jejich krásná polonahá těla. Pořád vykuřují a mluví, francouzsky. Zafouká vítr, teplý vzduch od Nilu má příjemnou chuť. Na chvíli zavřu oči, Beatnik, mnich, básník, ekolog, bohém a horolezec Gary Snyder svým životním stylem byl Vamačára tantrik. Napadne mě. Pak se zarazím. Proč přemýšlím o takových blbostech? Není jedno, jestli Snyder byl tantrik Levé ruky? Ale během Spiritual Trekkingu neexistuje náhoda. A tak si lámu si hlavu nad tím, co spojuje básníka s tantrikem. A nakonec na to přijdu.

Neoddělování lidského světa od své magie.

Ješe Li z jeruzalémského zjevení měla ve všem pravdu. Jediné, co se ještě nenaplnilo, bylo propojení holek s mým zasvěcením v egyptské pyramidě. Proč se to nenaplnilo?

Protože jsem je předem odepsal, na základě mého rozumového úsudku jsem je vyškrtnul ze svého magického světa. Ano, bydlím u nich, jíme spolu, milujeme se spolu, mluvíme spolu, ale v cestě do pyramidy jsem sám. Nevpustil jsem je do svého Spiritual Trekkingu.

Óm nadsamec říkal:

Duchovní lidé si myslí, že lidé nežijící duchovně nejsou součástí věčné existence. Ano, berou na vědomí jejich hmotnou existenci, ale ze sfér ducha je uvnitř své hlavy vyškrtnuli. Je to naprosté neporozumění Artantře, principům ducha a Spiritual Trekkingů. Nejsme to my, naše hlavy, naše názory, kdo rozhoduje o tom, co je součástí věčné existence…”

Musím s nima o pyramidách promluvit.

Baf!

Objala mě nečekaně zpoza záclony blondýna.

Ne, musím ji přestat říkat mudlovským pojmem.

Ona je neuvěřitelně sexy. Tolik nezvladatelné, neomezené tantrické energie v jednom těle jsem snad ještě neviděl. A proto jí budu říkat jménem egyptské bohyně Sekhet, kterou mágové považují za staroegyptskou verzi tantrické Šakti.

Comments are closed.