Casanova Sútra Epizoda X.

Posted by aura On October 31, 2010 Comments Off


MEMENTO DOBEŠ

aneb STRIPTÝZ ČESKÉ ÚSTAVY

Naši milí čtenáři,

Vzpomínky tantrika sahají na velmi vysoká místa soudnictví
a státních orgánů. A tak spousta lidí si nepřeje slyšet pravdu.
Přes morální a náboženské násilí, které trvá již několik let,
jsme si dovolili vydat tyto texty…. více >>>
.
. . . . . . . . . . . . .

X. EPIZODA


Jen blondýnu přejmenuji na Sekhet, začne z jejích prsou přitisknutých na mých zádech sálat horké teplo.

“Zítra touto dobou bych chtěl být v pyramidě.” Říkám jí.

“Mykerínova je zavřená.” Odpoví obratem, tónem, jako by mluvila o večeři.

“Budeš si muset vybrat buď Velkou pyramidu, a nebo Chefrenovu.”

Sekhet, matka bájného mága a architekta první egyptské pyramidy, Imhotepa, jako by se v okamžiku, kdy jsem blondýně dal přezdívku, do té holky vtělila.

Vím, že všichni sní o Cheopsově Velké pyramidě, já taky, ale podle svého učitele bych měl dát přednost pyramidě Chefrenově, o níž Óm nadsamec říkal, že je esoterickým srdcem světa.

“Rád bych do Velké pyramidy.”

Řekl jsem Sekhet, a zatímco si připalovala, zavzpomínal jsem na staré dobré časy.
Óm nadsamec, jak kovboj na koni uprostřed oceánu, seděl na surfu a během čekání na další vlnu mi povídá:

Není náhoda, že oku dnešního diváka, připadá prostřední, Chefrenova pyramida větší, než pyramida Velká. Je to důsledek toho, že současný svět srdce opomíjí, a tak se v duchovních labyrintech srdce skladuje a kumuluje nevyužitá energie lásky. Jedním z těchto skladů je právě prostřední pyramida v Gíze…”

S voňavým dýmem vykouřila Sekhet odpověď na mou možnost volby ze dvou pyramid.

“Velká pyramida bude velký problém.”

“Proč?” Ptám se ji.

“Po zavíračce do ní pouštějí nejrůznější meditační skupiny, případně snobské zájezdy, co se nechtěj tlačit s lidem. Kdybys byl uvnitř, našli by tě. No a po nich, tedy po setmění, je nemožné se do nitra Velké pyramidy dostat.”

“Duchovní skupina by mága, kterého najde v pyramidě uprostřed magického kruhu, určitě ocenila a neprozradila.”
Zaprotestuji.

Člověče, znáš lidi? Tyhle skupiny chodí po dvanácti lidech, každý z nich za možnost být dvě hodiny uvnitř Velké pyramidy zaplatí víc, než kolik by ho stála noc v káhirském Hiltonu. Představ si, že by dole našli samotáře, který se nemusí tlačit s dalšími jedenácti lidmi. Jistě by se vyptávali, kolik jsi, za možnost být sám v pyramidě, zaplatil. Jistě by to někteří z nich chtěli taky a jistě by tě někdo z nich prásknul.”

Představil jsem si tyto hypotetické lidi.

“Hmm, asi máš pravdu, lidi jsou banda hajzlů.”

“Já bych stejně měl být zasvěcen v Chefrenově pyramidě,” říkám jí. Od Óm nadsamce, teda jako od svého mistra, mám plánek s místem, kde se tam dá schovat. Je to výklenek ve stropu chodby vedoucí do nitra pyramidy. Problém ale je alarm a kamery. Po Óm nadsamcově zatčení, po jeho nočním zasvěcení v pyramidě, kdy si ho nevšimnul absolutně nikdo, dali tyhle kamery a tak do lepší péče, nějaké prestižní americké firmě. Tak si říkám, že by mě opravdu mohli vyčmuchat… Zapřemýšlel jsem ustaraně.

“Žádný problém, o to se postarám.”

“Jak???”

Žiju tu dlouho, jsem fotografka, jsem populární postava zdejšího nočního života, prostě znám lidi. A teď už laskavě přestaň myslet na zítřek,” říká mi Sekhet, a snad aby mě vyvedla z míry ještě víc, dodává:

“Ješe Li by nebyla ráda, kdyby viděla, jak špatně ovládáš starosti z budoucnosti. Na této úrovni bys měl umět udržet mysl na uzdě, tedy v přítomnosti. A tvá přítomnost není fucking pyramida, ale má studnička.”

“Ty znáš Ješe Li?” Nevěděl jsem, jestli jsem slyšel dobře.

“Jo, byly jsme milenky.”

Samozřejmě otěhotním miliónem otázek, ale šanci porodit, alespoň jednu, z nich nedostanu.

Milenka mé milenky, Sekhet, mě přísným polibkem umlčí. Dlaní obepne můj penis, aby do něj zabořila dlouhé ostré nehty. Udělala to rychle, obratně a hluboko. Nebolí to nepříjemně, ale jsem si jist, že můj penis krvácí. Hned mi probleskne vzpomínka na moment, kdy mi Óm nadsamec vyprávěl o sexuálně magickém řádu žen, známém pod názvem Trnitý falus. Říkal:

“Jsou to naše sestry, naše dakíní, naše učitelky. Když se s některou se sester Trnitého falu spojíš, už nikdy nezatoužíš po jiné, nezasvěcené ženě.” Tak to jsem v průseru, monogamie je na spadnutí. Blesklo mi hlavou.

Sekhet odhodí župan někam na náměstí a nahá mi poručí:

“Fuck me on the balcony!”

Nejdřív se bojím. Obávám se kde čeho. Infekce do mého krvácejícího trnitého falu, toho, že staré zábradlí balkónu nevydrží nárazy intenzivních kopulačních pohybů, toho, že nás nějaký konzervativní muslim uvidí a udá, i toho, že se stanu monogamním otrokem této šílené ženy… Obavy se vynořují a zase mizí. Čas i pocity splývají. Podobný sex jsem nikdy nezažil. Jediné, co si z něj odnese můj rozum, je, že se mi uvnitř její studánky rozbušilo Tantrické kladivo.

Comments are closed.