Memento Dobeš aneb STRIPTÝZ ČESKÉ ÚSTAVY

Posted by aura On October 23, 2010 Comments Off


MEMENTO DOBEŠ

aneb

STRIPTÝZ ČESKÉ ÚSTAVY

Naši milí čtenáři,

Vzpomínky tantrika sahají na velmi vysoká místa soudnictví a státních orgánů. A tak spousta lidí si nepřeje slyšet pravdu. Přes morální a náboženské násilí, které trvá již několik let, jsme si dovolili vydat tyto texty, které jsou nejenom slovem, ale i fotodokumentací. Ale krátce po vydání 1.dílu Vzpomínek tantrika vtrhly silové složky s naprosto nesmyslným, směšným, trapným vysvětlením do bytů všech členů redakce a zabavili jim všechny fotografie, laptopy, deníky… členy redakce pak psychologicky týrali. Dnes už jsme všichni v pořádku, ale zdroje nám navráceny nebyly. Přesto kopie fotografií a deníku jsou uloženy ve 3 zemích, tedy se nemusíte obávat, že přijdete o své duchovní i historické informace.

Vzhledem k tomu, že se v tomto státě porušují práva, zákony i ústava, nemůžeme zaručit, že nebudou naše weby umlčeny silovými složkami. Pokud se tak stane, přejděte na web www.astrofocus.jp, který se nalézá ve skutečně demokratické zemi a umlčen nebude. Vaše oblíbené články tam naleznete v rubrice (která bude za tímto účelem zřízena) SVOBODNE CESKO.

(Některé texty by pak vycházely i na www.casanovasutra.org.)

Jedná se o první náboženskou persekuci (která je v rozporu s ústavou) a persekuci svobody slova od roku 1989. Vzpomeňte si na tento milník českých dějin, až budete slavit 21. výročí Sametové revoluce. Vzpomeňte si na zneuctění všeho, za co bojovali Jan Palach, Milada Horáková, Václav Havel a další. Děkujeme za vaše pochopení.

Redakce.

.

Comments are closed.