Casanova Sútra Epizoda XI.

Posted by aura On November 7, 2010 Comments Off


MEMENTO DOBEŠ

aneb STRIPTÝZ ČESKÉ ÚSTAVY

Naši milí čtenáři,

Vzpomínky tantrika sahají na velmi vysoká místa soudnictví
a státních orgánů. A tak spousta lidí si nepřeje slyšet pravdu.
Přes morální a náboženské násilí, které trvá již několik let,
jsme si dovolili vydat tyto texty…. více >>>
.
. . . . . . . . . . . . .

XI. EPIZODA


Silou pravdy já, živoucí, dobývám Universum. Zní Chefrenovou pyramidou. To já latinsky opakuji mantru sexuálního mága Aleistera Crowleye. Vi Veri Vnivesum Vivus Vici, Vi Veri Vnivesum Vivus Vici, Vi Veri Vnivesum Vivus Vici… Pořád dokola, už od chvíle, co jsem zaujal pozici v prvním magickém kruhu, který mě má vymazat z Ba lidí. Hlavně z paměti strážců u vchodu pyramidy.

K pyramidám v Gíze se po zavírací době nesmíte ani přiblížit. Jistí to nová obří zeď s desítkami strážců, policistů a vojáků. První magický kruh mě má vymazat také z Ba lidí, kteří znají mé současné fyzické tělo a jeho jméno. Tito lidé, ať už nás milují anebo nesnáší, nás skrze svou Ba svazují se svým osudem, se svým Stínem a nebo s představami svého.

Svým způsobem většina lidí promarní svůj život, protože se stanou loutkou ovládanou skrze představy lidí, kteří je obklopují. Proto lidé jako Paul Brunton, Guru Anahdán, Adžňa Čá, Ješe Li, Casanova, Óm nadsamec během svého života neustále střídali místa pobytu, protože jen tak si mohli zachovat vnitřní svobodu.

Vi Veri Vnivesum Vivus Vici, Vi Veri Vnivesum Vivus Vici, Vi Veri Vnivesum Vivus Vici, opakuji, zatímco auru posledních turistů dnešního dne začínají střídat první elementálové, první astrální stvoření. I před jejich vlivem mě chrání první magický kruh. Né, že bych se těchto prvních zvědavců bál, většinou jsou milí, ale má návštěva je určena daleko vyšším existencím, a já musím napnout veškerý um, abych prokázal, že jsem jich hoden.

Přibylo červených elementálů. To znamená, že venku, nad stovkami obřích kamenů, jež mě oddělují od světa tam venku, právě zapadá slunce. Červení elementálové jsou rozkošní, milují mladé milence. V Surftantře platí, že každodenní sex v době západu slunce, již po několika měsících, dokáže proměnit zcela obyčejný pár bez jakékoli znalosti tantry, na úroveň pokročilých tantriků, připravených na zasvěcení. Může za to škodolibost červených elementálů; nesnášejí totiž sucharomnichy, co z tantry dělají mrtvou filozofii, prudérní náboženství, a tak sucharomnichům napotvoru pomáhají živé energii sexu tím, že tantrickou naukou provázejí lidi, kteří milují život.

Comments are closed.