Vzpomínky tantrika páté jednání

Posted by aura On November 14, 2010 Comments Off


MEMENTO DOBEŠ

aneb STRIPTÝZ ČESKÉ ÚSTAVY

Naši milí čtenáři,

Vzpomínky tantrika sahají na velmi vysoká místa soudnictví
a státních orgánů. A tak spousta lidí si nepřeje slyšet pravdu.
Přes morální a náboženské násilí, které trvá již několik let,
jsme si dovolili vydat tyto texty…. více >>>
.
. . . . . . . . . . . . .

Páté jednání

POSLEDNÍ ČTVERKA


Všechny tři holky z naší postpřerovské čtverky jedou se mnou na Velkou pouť do Egypta 99. Vzal jsem asi dvacet lidí, včetně zmiňovaného Rosti Psotky, prznitele žen a oltářů, a taky třeba Daiany Krhútové, která o mně jednou napíše nádhernou pohádku Jarare. Pouť byla úžasná a na tak velký počet lidí byla neuvěřitelně hluboká, duchovní a nekomerční. Ani jednou jsme nespali v hotelu…

Vedle pyramid, Jeruzaléma, hory Sinaj jsme rozjímali během pobytu v areálu kláštera sv. Pavla. Je to pouštní klášter koptských křesťanů. Brzy na to se vstup, tedy i klášterní nocleh, cizincům velmi zpřísnil, téměř znemožnil, a to s vysvětlením, že jeden z mnichů se u zpovědi doznal k sexu s jednou z cizinek. Holky bydlely v jiných budovách než my chlapi, takže jsem na ně nedokázal dohlédnout.

Já se v klášteře choval slušně, vždy dodržuji pravidla hostitelů. Ještě než jsem do kláštera došel, střihli jsme si s mými dvěma souputnicemi trojku na poušti, v blízkosti cesty vedoucí ke klášteru. A pak již dodržovali celibát a klášterní řád. Samozřejmě se této předklášterní trojky účastnila Martinka Resová, s níž jsem začínal mít téměř mateřský pocit. Ta její prsa, doteky, klid a úroveň mi i dnes chybí, ale naše sbližování vždy něco narušilo.

Jako v lednu 2000, kdy organizovala Zlínský duchovní festival. Byla to excelentní akce, ale já to nedocenil, a místo toho jsem se zasadil, aby další festival pořádala její sokyně, soudkyně Eva, která mě v posteli v komůrce pro přespolní soudce Krajského soudu v Brně ustavičně dělala a přesvědčovala, že Martina zneužívá finance festivalu. No, a tak druhý Zlínský festival pořádala Eva. Ale to byla pořadatelská katastrofa a pokles o více než 50%.

Alespoň, že má Martinka skvělého chlapa, říkal jsem si tehdy. Naše společná přítelkyně Helenka Herodková, tedy žena, která v posteli vydává podobné zvuky jako Martina, měla hezkého svobodného bratra pracujícího v divadle, který si s Martinou hned padl do oka.

Martinka byla šťastná a já s ní, vždyť konečně po třech bastardech, tedy po mně, Romanovi, což byl šéf v práci, a Petrovi, což byl manžel Martiny, který se zahodil se snoubenkou Martinčina bratra, Janou, si našla vztah, ve kterém byla stejně šťastná, jako první půlrok s Milanem Šrámkem.

Taky začala rozšiřovat svou praxi Feng Šuej, se kterou jsem jí pomáhal, a začala dělat náročnější konzultace životních situací. Jedna z jejích klientek byla Broken Heart případ, ještě beznadějnější, než kdysi Jitka ze Vsetína, kterou mi na počátku naší známosti Martinka přivedla a já jí ozdravoval metodou HBH. Tato nová Martinčina klientka byla nejzoufalejší typ případu Broken Heart, podobně jako kdysi Pavel Policista a další. U těchto případů je náprava velmi velmi těžká, měl bych říci téměř nemožná. A to jsem tehdy sdělil Martince, která chtěla znát můj názor. Věřila si, a tak se rozhodla zabrat a klientce se věnovala ještě víc než před tím. Dokonce, aby neseděla doma v depresích, ji Martinka, když jela se svým vysněným klukem „Herodkem“ do kina, vytáhla a vzali ji sebou. A tak tam koukali na film a uprostřed si ten chlap nějak popletl strany a hladil nesprávná stehna. Společné rande se pro Martinu změnilo v horor. Klientka jí přebrala chlapa…

Jako by se v tu chvíli naplnila karma společných seminářů trpící Hany Šrámkové a do Šrámka šťastně zamilované Martiny Resové.

To, co tehdy prožívala Hana, pocítila Martina, jejíž vztahy v následujících letech odrážely tento šok.

A tak i na Silvestra 2002 byla ona i její krásný byt k mání k další úžasné čtverce, po které jsem, věříc v mikrokosmos času Jak na Nový rok, tak po celý rok, odjel do Mikulova – Vídně – San Rema – Granady – Thajska – Indie – Nepálu – Až sem, na ostrov, kde teď žiji v Pacifiku. Ale protože vy můžete číst tyto stránky, znamená to, že již dvacet let nežiji, takže jsem dost možná již snoubencem dalšího vtělení Martinky Resové, protože to určitě byla ženská, se kterou by stálo za to prožít celý život.

.
Galerie textů hrdinů příběhu:

Jaroslav Dobeš
Óm nadsamec vyučuje Tantru

II. Tantrické kladivo >>>
Martina Resová
Feng Shuej aneb Nespěme si na štěstí >>>

Comments are closed.