Casanova Sútra Epizoda XV.

Posted by aura On December 15, 2010 Comments Off


. . . . . . . . . . . . .

Pozvánka na pouť

SPIRITUAL TREKKING

Ženy ze svobodných emancipovaných zemí mohou na duchovní pouť SPIRITUAL TREKKING 2011 přijet za stejných podmínek jako muži…. celý text zde>>>

.
. . . . . . . . . . . . .
.

XV. EPIZODA

A co svatba?

“Svatba je složitější téma, protože v každé kultuře znamená něco jiného. Kdysi dávno i v Evropě a Americe znamenala svatba jediný přístup k sexu, tudíž také k Vama Marga tantře. V zemích jako Pákistán, kde tato první sexuální zkušenost, tedy svatba, je podmíněná finančním zajištěním případného ženicha, jsem potkal spoustu dvacetiletých mužů, kteří se nikdy nedotkli ženy… Matku a tak nepočítám. Hrozilo jim doživotní panictví a svatba a prostředky na ni bylo to jediné, co jim lezlo na palici. Vlastně ne, často sexuální přetlak ventilují s kamarády, kteří jsou na tom stejně.

Pak existují svatby ekonomické, také čistě biologické, kamarádské, prostě slovo svatba má příliš mnoho podob.

Svatba jako zaslíbení se někomu, koho milujeme, a s kým se milujeme, tak jako to známe z bohatých zemí, patří do tantry. Vlastně je to tantrické zasvěcení veleknězi, jež navazuje na tantrické zasvěcení velekněžkou, jež proběhlo během prvního milování této dvojice.

V mém Astrofocus Tarotu velmi často karta Velekněz ukazuje na blížící se zaslíbení, zatímco karta Velekněžka říká, že směřujeme k tantrickému milování, ať už s novým středobodem vesmíru a nebo pozvednutím současného vztahu na vyšší tantrickou úrověň.

Zasvěcení velekněžce – první milování dvojice, i zasvěcení veleknězi – zaslíbení se, případně svatba, má stejný průběh. Jakmile je po prvním milování, stejně jako po svatbě, tantrické slapové síly vyklizují prostor karmě a psychologii vztahu. Pokud je alespoň jeden ze dvojice tantrikem, ať už školeným či vrozeným, pak je vše stále hezčí a plnější. Pokud ne, středobod vesmíru se těm dvěma přesune jinam, takže dříve či později jej následují cestou do jinam a nebo trpí, protože jejich tělo, tím že nenásleduje svůj středobod existence, nutí srdce žít v tragickém exilovém lágru.”

Mlčel jsem, zapisoval jsem si. Óm nadsamec si toho všiml a řekl:

“Vidím, že sis konečně začal dělat poznámky, to je dobře.”

“No to víš, to, cos právě řekl, mi dostane do postele spoustu slušných holek, které by mi normálně nedaly.”

“To bys neměl říkat, Kelly.” Pokáral mě.

“Měl bys říct, že se spousta slušných dívek díky tantrickému učivu stane středobodem tvého vesmíru, tvé existence. Good for you, potřebuješ slušné dívky, aby tvůj život nedopadl hrozně, artantrické háčky v holkách, které normálně balíš, tě stahují dolů a vysávají tvou karmu.”

Narážel Óm nadsamec na kočky, co jsem ojel v Lehu. Jo, snad za to může výšková nemoc, ale v hlavním městě Ladaku vám dá každá cizinka, která tam přiletí. Měl jsem tam i svoji první Izraelku.

Comments are closed.