Casanova Sútra Epizoda XVII.

Posted by aura On January 16, 2011 Comments Off


. . . . . . . . . . . . .

Pozvánka na pouť

SPIRITUAL TREKKING

Ženy ze svobodných emancipovaných zemí mohou na duchovní pouť SPIRITUAL TREKKING 2011 přijet za stejných podmínek jako muži…. celý text zde>>>

.
. . . . . . . . . . . . .
.

XVII. EPIZODA

Óm nadsamče, je z toho sexuálně totálně bloklá

“Tak ty už pět let studuješ tantru?”

“Jo, byl jsem na několika seminářích a o tantře přečetl spousty knížek, samozřejmě včetně uznávaných hitů Tantra, spiritualita a sex od Osha, Tantra od Harish Johariho, samozřejmě  Káma sútra, naposled, asi před rokem, jsem četl Tantru od André Van Lysebetha. Člověče, ale o učení jak rozpoznat nejkrásnější pochvu svého života, jsem nikdy neslyšel.”

“Vidíš, a přitom je to úplně nejdůležitější věc nejen pro tantrické duchovno, ale také pro šťastný vztah a skutečnou lásku. Lidé neustále hledají spřízněnou duši, ale dokud neznají to, co ti právě vyprávím, nemohou uspět.

Jako malí kluci jsme chytávali ryby. Do rukou, do sítí a taky harpunou. Bylo to skvělé. Jednoho dne nám ve škole vysvětlili, že ryby můžeme chytat jedině na rybářský prut a na školním hřišti pro nás zorganizovali výuku chytání ryb. Pozvali zkušeného rybáře, a ten nás v trávě učil chytat ryby. A na závěr každého dne nám v učebně vysvětlil, jak ryba vypadá. Po několika takových dnech byl test, a po něm mi řekli: Tak, teď jsi skutečný rybář. Během celého kurzu jsem neviděl vodu a nedotknul jsem se ryby, a přesto jsem byl oficiálně uznán rybářem. Přesně toto je styl výuky moderní tantry Levé ruky. První den, kdy jsem jako pravý rybář šel chytat ryby k vodě, nezapomenu. Za celý den jsem chytil jednu malou rybku. Takový neúspěch se mi před tím, coby nerybáři, nikdy nestal, vždycky jsme chytili moře ryb. Tradiční tantra Vama Marga zná jedinou učebnu, a tou je život. A místo knihy o tantře bude vždy upřednostňovat dotek penisu a pochvy, protože ten vydá za milion teoretických lekcí na školních hřištích bez ryb.”

V obci Tabo přešel od teorie k praxi. Čekali nás tam dvě Angličanky a šílený Ind, co měl vlasy jako Bob Marley. Samý dred.

Když se uvítali, představil nás. “To je Hippie, nejlepší ženská na světě, a to je Cobra, bývalý Aghora sádhu, který založil Sadhu Bikers sektu.”

To mě zajímalo. Od té druhé holky, Niki, jsem se dozvěděl, že Cobra, jakožto Aghora sádhu, na ničem nelpěl. Nic na tomto světě pro něj nebylo ani dobré ani špatné, a tak spával s cizinkami. Ze začátku mu to tolerovali, ale když poznal Hippie a začal na ní být sexuálně závislý, ostatní sádhuové ho odsoudili. Vynadal jim, že nejsou duchovně pokročilí, protože pravý Aghora by se nikdy nepohoršil nad sexem, už jenom proto, že nic není ani dobré ani špatné, a odešel s Hippie pryč. Spolu prohlubovali Agora nauku tantrickou cestou a putováním, které jediné může zajistit svobodu duše. Jenomže byli pořád zkouření a taky shnilí,  tak nikdy nikam nedošli. Což vyřešil Cobra koupí obrovské mašiny ála Harley Davidson a stal se zakladatelem komunity šivaistických sádhuů putujících na motorce.

“Hele, Óm nadsamče, přivezli jsme ti tady mladou, aby ses na ni podíval, má nějaké problémy. Její starý ji přinutil k trojce a ona je z toho sexuálně totálně bloklá, a místo sexu a zábavy pořád přemýšlí. Říkám jí, hele Niki, to bude v poho. Pojedeme za Óm nadsamcem, a ten ti z hlavy vyšuká všechny problémy.”

“Cobro, to o mě opravdu říkáš? Podíval se přísně Óm nadsamec.”

“Dyť je to pravda.” Hájí se muž, jenž svou přezdívku získal tím, že cizinky balil větou:

Půjdeš se mnou? Ukážu ti kobru.

Asi po hodině povídání se Niki s Óm nadsamcem domluví, že bude tantra a že u toho budu taky.

Trojka je velmi náročné tantrické cvičení. Netýká se jenom sexuality, ale také závisti, žárlivosti, lakomství, pocitů, jež zažíváme u nevěr a rozchodů. Trojka, kdy se partner nebo partnerka dívají, jak se jejich milovaná bytost odevzdává cizí osobě, a vypadá s ní stejně, ne-li více, vzrušeně a šťastně, probouzí ve dvojici stejně silné pocity jako tummo tummo. Ty se mohou vymknout a ublížit tak, jak se to stalo Niki, které potom nepomohl ani rozchod, ani desítka dalších partnerů.

“Tilopa během výuky tantry řekl Naropovi, ať někde sbalí holku na sex. Pak během milování, když Tilopa vidí, že Naropa je těsně před orgasmem, ho vyruší s tím, že jeho nauka vyžaduje celibát, a praští ho kamenem do penisu. Bolest to byla jak z Markýze de Sade. Když ustoupila, žádal Tilopa, aby mu Naropa půjčil k sexu svou partnerku. A zatímco Naropa pozoroval, jak učitel ojíždí jeho starou, dosáhl velmi vysokého duchovního stupně. Ovšem rozdíl mezi ním a tebou, Niki, byl v tom, že on byl připraven předchozí výukou, a tak nakumulovaná energie Artantra Triveni Ghaátu ho posunula výš, zatímco tebe vypálila. Takže dnes bychom začali tímto…”

Slíbil jsem Óm nadsamci, že dodržím tajemství, ale později se k tajemství trojky Artantra Triveni Ghaát ještě vrátím… Teď snad jen, že to té holce neuvěřitelně pomohlo, brzy se poprvé vzepře přání své  rodiny, udělá, co chce ona, a zažije neuvěřitelná dobrodružství.

Další díl Casanova Sútry najdete za 14 dní opět na www.aurarelax.com.

Comments are closed.