Óm nadsamcova životní filosofie v kostce 6.kapitola

Posted by aura On June 29, 2011 Comments Off

..

..

6. Kapitolka SHRNUTÍ PŘED ZAČÁTKEM 2b) Konceptuální meditace, pro Nahé vztahy: Kailáš Flamengo

K pravému nepředstíranému spojení našich vnitřních bipolarit monády Ypsilonu, jako jsou chtíč-svědomí, sobectví-láska, krása-ošklivost, štěstí-mizérie, pokora-nenažranost, závist-úspěch… může dojít jen v nejkřehčí z našich čtyř Nanga-Nahot. A právě po ní, za pomoci indexů obtížnosti konceptuálních meditací, pátráme. Abychom, až ji vypátráme, její rozněžněle křehkou panenskou blánu v závěru semináře protrhli kládou naší Nejsilnější Nanga-Nahoty,  kterou již znáte z Artantra testu a nebo Kajaku v meditaci 2a) Chefrenova pyramida, jež z ní byl vyroben.

V kterém Artantra testu? Zeptala se opět aktivistka a odvedla tak Guru Járu od velmi zajímavého tématu.

Vím, že ti, co dorazili později, Artantra testem doposud neprošli, ale mějte trpělivost, dočkáte se v pravý čas. Ve zkratce se jedná o test, v něm zjišťujeme, zda v současném otisku vaší hmotné osobnosti převažuje:

Mnich a nebo Valentín, zda jste víc Órigenés, jenž ze strachu před svým tělem sám sebe vykastroval a nebo Casanova, případně Don Juan, Markýz de Sade, spisovatel Leopold von Sacher-Masoch a nebo poustevník Svatý Antonín Egyptský.

• Obr 12. Osvícená sexualita

Sexuolog s viagrou rozchodí živočišno, psycholog rozjede hlavu a Guru Jára vám osvětlí záhady mezi mužem a ženou, které jsou mnohdy záhadnější než tajemno mezi nebem a zemí. Shunga milenců s osvětlovačem vznikla v roce 1894 v dílně HARUKAWY GOSHICHIHO.

Poznámka editora:  Kdo má jen psanou verzi semináře Nanga Parbat, si tento test může udělat online na www.aurarelax.com a nebo osobně, skrze licencované Spiritual Trekking průvodce.

Kdo má jen ukázku psané verze semináře Nanga Parbat, najde zmiňované konceptuální meditace a další část semináře, včetně Annápurna semináře, v knize Spiritual Trekking Nanga Edition, již si můžete objednat zde >>>.

Navíc, zhruba jednou za dva roky, v každé zemi probíhá seminář Spiritual Trekking  Nomination Session (např. Brno, září 2010). Příští bude včas vyvěšen na  www.aurarelax.com.  Z tohoto semináře se lze dostat na Spiritual Trekking Velká pouť, vedený osobně Guru Járou. Součástí tohoto semináře je i tento Artantra test, a to ve formě divadelní hry.

Samozřejmě ideální je přihlásit se do kurzu Spiritual Trekking, pro který všechny tyto meditace, texty, konzultace, přednášky, semináře a poutě z dílny Guru Járy vznikají.  Informace  zde>>>

Celý tento text (všech šest kapitolek) včetně veškeré obrazové přílohy (všech 12 fotografií a Astrofocus koláží) můžete zdarma otiskovat ve svých časopisech, novinách, na svých blozích, webovkách, Faceboocích a ve všech dalších médiích, bez nutnosti nás o tom informovat. Text i obrazovou přílohu můžete také karikovat, parodovat, kritizovat, doplňovat či komerčně využívat. Pouze uveďte jméno autora (Guru Jára alias Óm nadsamec), a pokud to uznáte za vhodné, i zdroj, ze kterého článek stahujete.

(Jedná se o tzv. licenci Creative Commons 3.0. Výjimkou, kde zmiňované prohlášení neplatí, je video, jehož autorská práva  nám nepatří; a ze stejného důvodu, pokud se nejedná o studijní důvody, rovněž citát z knihy mistra Williama Burroughse).

..

Comments are closed.