De Sade Sútra 3. předpremiéra

Posted by aura On October 18, 2011 Comments Off

.

„Nejsem ani pro volnou lásku, ani proti ní, jsem stoupencem svobodné lásky,

ve které si každý prožívá svou sexualitu, lásku a vztahy tak,

jak to jeho duše potřebuje.

Jen tak se může chrám těla rozeznít do nejvyšších duchovních vibrací,

které přivolají partnerky či partnery stejných vibrací.“

Čtvrtá předpremiéra se připravuje zde při příležitosti amnestie guvernéra Phippse, jež osvobodila doposud neupálené čarodějnice a de facto tak ukončila Salemský proces (29. října). Pátá předpremiéra se pak bude konat při příležitosti 15. výročí Spiritual Trekkingu s Guru Járou (9. listopadu).

PŘEDCHOZÍ ČÁST DE SADE SÚTRY SI MŮŽETE PŘEČÍST PRÁVĚ TEĎ ZDE

ÚPLNÝ POČÁTEK INTERNETOVÝCH UKÁZEK DE SADE SÚTRY JE ZDE

Kniha De Sade Sútra volně navazuje na tantrický román Guru Járy Casanova Sútra, který naleznete v knihkupectvích, knihovnách a nebo si jej můžete objednat Online zde

Zatímco Guru Jára vcelku znechucen nečekanou prací pracuje, ztratí mladík trpělivost a urguje odpověď.

Tak co si o tom myslíte?!?

Tak za prvé jako tantrik jsem přítel žen, takže většinou stojím na jejich straně, a za druhé se o sexu a vztazích nebavím s amatéry, kteří nepoznali alespoň dvě stě milenek.

To mě poser… povzdychl si polohlasně autostopař Tom a svou úvahu dokončil kdesi  uvnitř vlastní hlavy. Kdejaký blbec měl stovky bab a já si jak hlupák od mládí hraju na manželství…

Tom chtěl být sám, a tak mlčky odešel na WC. Jeho partnerka zadumaně míchá cukr v kávě a Guru Jára rozjímá nad autostopem. Prostopoval statisíce kilometrů po celém světě, a tak vesmíru rád vrací pomoc řidičů, které se jemu samotnému dostalo. Ovšem ne vždycky je stopař milý společník. Tihle dva mě fakt ruší… Doufám, že kvůli nim na konzultace nepřijedu vyřízený…

Kritické myšlenky rozptýlil letmý pohled na utrápenou studentku, hledící s pevně sevřeným šálkem kávy v ruce, jak se její partner cestou na WC zapovídal s neznámou blondýnkou.

Měl bys k nim být shovívavější, …poučí sám sebe Guru Jára. Nemůžou za to, že každý vztah jednou skončí v hádkobazaru ojetých vztahů.

Jo jo, v hádkobazaru vztahů si neporučíš a dokud tam jsi, přeháňky slov a krupobití emocí přicházejí a odcházejí nenadále a schytá je každý, kdo se k páru přiblíží. To všechno trvá až do chvíle, než si ti dva pořídí vztahy nové… Teprve pak přijde štěstí a spokojenost, kterou se marně v hádkobazaru vztahů snažíme vybojovat. Jo jo, na nových vztazích, stejně jako na nových autech, je krásné to, že fungují tak, jak mají…

Takže sex až po svatbě vám nic neříká?

Poté, co její partner zmizel na WC, promluví stopařka Martina k řidiči zvrhlíkovi, co se o vztazích nebaví s nikým, kdo má pod dvě stě.

Sex po svatbě stejně jako „a žili spolu šťastně až do smrti“ patří Bohu, takže se mu do něj nepletu.

Jak Bohu?

První sex otevírá pokračování karmické minulosti a patří Bohu, Kosmickému plánu, tedy dojde-li k němu až po svatbě a následuje-li „a žili spolu šťastně až do smrti“, pak je vše dokonale boží a není zde místa pro dalšího člověka. Pokud ale po prvním přijde druhý sexuální partner, přestává náš sex patřit Bohu a stáváme se tantrickými stoupenci, a je jedno, jestli jsme v tomto rituálu víry se třetím či stým partnerem… tedy kromě zkušenosti.

To ale není jedno.

Ano.

Co ano???

Ano: lidé, obzvláště ženy, se rádi schovávají za nějaké přijatelné číslo. Tím sice mohou uspokojit maloměšťáckého moralistu uvnitř sebe, ne ale divné pocity z toho, že jejich sexualita již nepatří Bohu… Proč? Protože ze spirituálního pohledu je úplně jedno, jestli mají v posteli sedmého či – jako Don Juan – tisícího sexuálního partnera.

To nesouhlasím! Není to jedno! Sedmého partnera můžete mít skrze vážné vztahy, ale desítky partnerů jen ze zvrhlého, promiskuitního postoje!

Ok, zeptejte se faráře nebo nějaké babičky typu Matka Tereza, co si myslí o ženě se sedmým sexuálním partnerem. Únosné číslo je pouhým nastavením vnitřního moralisty. Toto nastavení je poplatné módě, která právě kolem nás frčí. Kolem vás platí, že sedm je ok, pade je příliš, ale někde v Pakoši by číslo dva bylo na ukamenování.

Prostě jste stoupenec volné lásky a já ne. Ale proč zrovna dvě stě sexuálních partnerů někoho pasuje na „dost dobrého na popovídání si o vztazích“?

Nejsem ani pro volnou lásku, ani proti ní, jsem stoupencem svobodné lásky, ve které si každý prožívá svou sexualitu, lásku a vztahy tak, jak to jeho duše potřebuje. Jen tak se může chrám těla rozeznít do nejvyšších duchovních vibrací, které přivolají partnerky či partnery stejných vibrací.

Dvě stě duchovních partnerek? …sarkastickým tónem skočí Martina Guru Járovi do řeči.

Martino, podívejte, existují dva typy lidí: hory a sopky. Zatímco „hory“ docházejí poznání pokojně, „sopky“ se k němu musí vybouřit. Váš partner je sopka před mocnou erupcí, které, dokud se nevybouří, poleze na palici jediné…

Co?

Guru Jára místo odpovědi pokyne hlavou ke stojanům s knihami, filmy a hudbou.

Martina se otočí a uvidí Toma flirtujícího s drobnou brunetkou.

Sex, sex, sex, peníze, peníze, peníze, kariéra, kariéra, kariéra… Každá erupce člověka typu „sopka“ má jinou formu, podle toho, kterou z nich na sebe tantrické energie vezmou, ale u všech platí totéž: Dokud se láva nevybouří, pokrok není možný. Ten, na rozdíl od typu lidí „hora“, u sopek vzniká z vyžití, z vybouření… Proto jsem Toma odbyl číslem dvě stě, protože to je u většiny chlapů číslo, po kterém se i ty největší sopky zklidní, číslo, po kterém dokáží třeba žít dlouhodobý vztah, aniž by trpěli.

Guru Jára mele a mele, aby trochu rozptýlil zasmušile přes rameno šmírující Martinu.

Podívejte, jak jste ho těma řečma o dvě stě partnerkách zmátl! Takový to byl skvělý partner!

Nebyl. Jen teď si v hádkobazaru vztahů – jako sopka před erupcí – přestal dávat pozor na to, co dřív dělal za vašimi zády, a dělá to teď kdykoliv.

…tuto větu Guru Jára spolkne a namísto ní řekne:

Ve vrcholovém sportu existuje tréninková formule o tom, že po dvě stě opakováních začínáme techniku zvládat a po tisíci ji umíme.

Ve chvíli, kdy se Tom letmo dotknul paže neznámé slečny, Martina povyskočí na židli a  podrážděně vyštěkne:

Nechte si ty řeči o duchovním sexu! Já prostě nevěřím, že promiskuita může přinést něco pozitivního, kromě výsledku testu na AIDS!

Martino, můžu se vás na něco zeptat?

Co je?

Ta káva byla dobrá?

Jo, a co?

Takže vám chutnala?

Jo.

Neštve vás teď, že tamti chlapci pijou stejnou kávu?

Co? Proč by mě to mělo štvát?

A proč vás štve, že si Tom povídá s nějakou slečnou?

Káva není člověk! Odsekne už poněkud zmateně Martina a nesoustředěně se zeptá:

Co mám jako dělat?

Guru Jára se jí dlouze zadívá do očí a pak lehce oběma dlaněmi uchopí prsty její levé ruky, ležící na stole, s důrazem na kontakt jeho prostředníčku s jejím malíčkem, což v akupunktuře zastupuje prvek Vody, tedy city. Martina sebou trhne, ale neucukne. A jako by ji dotek hypnotizoval, ve vteřině se zklidní a s rukou v dlaních Guru Járy pozorně poslouchá jeho pomalu vyslovovaná slova.

Já věřím na to, že tělo každého člověka je Boží chrám. Milování je pak tantrická bohoslužba. Někdo si do chrámu vpustí jednoho jediného partnera, aby zde po svatbě naplnili Boží milost. A my, co nám to nevyšlo, musíme přijmout skutečnost, že náš Boží chrám je otevřen druhým lidem, s nimiž hledáme vesmírnou harmonii.

Martinina ucukla ruku z dlaní Guru Járy, ale jen natolik, že konečky prstů zůstaly stále v kontaktu.

Věděl, že vodní energie citů skrze stimulaci malíčku je úspěšně nasycena, obratně uvolnil ruce tak, že mu mezi prsty pravé ruky zůstaly konečky prsteníčku s ukazováčkem a lehce, ale pevně, zmáčknul okraj nehtu malíčku přesně tam, kde končí akupunturní dráha srdce, tedy v bodě HT9. Dává odvahu, souznění a klid. Funguje okamžitě, probudí vás ze šoku či ztráty vědomí.

Au… spolkla Martina první reakci. Její dech se prohloubil tak, že její „au“ zaznělo jako sten milování. Prsty nadále držela v ruce Guru Járy. A ten věděl, že pokud se v této fázi ruka nevytrhne z doteku, znamená to jediné: Boží chrám je otevřen k bohoslužbě, a to bez ohledu na okolí a okolnosti.

Spokojený Guru Jára během další stimulace bodu HT 9, už jen velmi lehké, spíše reiki- energetické, pokračuje v tématu:

Ať už do svého těla, do svého Božího chrámu, vpustíme jednoho člověka a nebo stovky lidí, vždy se v tomto spojení během tantrické Bohoslužby rozezní vesmírná synergie energie, díky které náš svět doposud i přes atomové bomby a apokalyptické varovaní lidí, jako byl biblický Jan, nezanikl.

Energie milování chrání náš svět?

Ano, svět bez milování by zaniknul během pár minut. Asistent slavného Freuda – Wilhelm Reich – se pokoušel tyto energie během orgasmu vidět a studovat.

To je zajímavé, chtěla bych vidět energii milování… přitaká odevzdaně Martina a očima visí na Guru Járovi.

Energie milování nejen chrání stvořené, ale také tvoří, počínají životy, poslání a světy nové, a proto když během orgasmu začneš blikat víčky, uvidíš barvy. Až přijdou, nech oči zavřené a následuj uvnitř tok těchto barev.

Uvidíš-li červeně-zelenou, vzniká nové poslání lásky. Uvidíš-li červeně-modrou, vzniká nový svět. A pokud uvidíš rudou, kterou ozařuje bílé světlo, pak jste počali nový život.

Dítě?

Ano, tak jako my jsme svůj „osobní big-bang“ počali, když rudou dutinu naší matky ozářilo bílé světlo našeho otce, tak i naše děti budou počaty během červeno bílé melodie… Ale početím nového života nemyslím jen to, že žena otěhotní. Můžete počít duchovní bytost, a nebo bytost, jež zůstane na jiné hvězdě…

To je úžasné… vzdychne Martina a stiskne prsty Guru Járy právě ve chvíli, kdy se ke stolu vrací Tom zahloubaný do nového čísla Reflexu.

Ty vole, tady se to rozjelo! Na chvíli tě nechám s cizím chlapem a už se osaháváte! …zaburácí Tom přísně, počká pár vteřin, a pak se rozesměje své vtipné reakci. Je rád, že se pro jednou nebude mluvit o jiných ženských.

Co tu děláte? …zeptá se už normálním hlasem.

Svádím ti snoubenku, pojedeme spolu do Nepálu.

No, to je fakt dobrý, to vám přeju! Pošlete mi pohled, jak jste ten zájezd přežil.

Co tím jako myslíš?

No třeba jako to, že bez vykachlíčkované koupelny nevydržíš ani hodinu, a že když cítíš  nepohodlí, tak za to trestáš chlapy, jako by za všechno mohli.

No, ale vloni na dovolené v Českém Krumlově sis nestěžoval.

No, ale to jsme taky byli nalití už od snídaně.

Ty seš sprostej!

Nepojedem radši? …nahodí Tom, protože se mu nechce vysvětlovat, že zájezd do Nepálu ve dvou s Martinou nelze přežít, protože “full contact” je už třetí den smrtelný. Jako vlastně s každou holkou, napadlo ho cestou k autu.

Hele, víš co, teď radši půjdu dopředu já, ať nemáš roupy, …využije situace Tom a hned jak se uvelebí na předním sedadle, pouští rádio. Reklamy, reklamy, to je děs…, zabručí a začne listovat časopisem… Hele, na internetu jsem četl, že známý sexuolog Radim Uzel měl během svého života šest sexuálních partnerek. Chcete říct, že svému oboru nerozumí?

No jestli se prosadil, pak určitě svému oboru rozumí.

Tak vidíte, je to odborník na sex a vztahy a nepotřeboval k tomu opíchat dvě stě milenek.

Čtvrtá předpremiéra se připravuje zde při příležitosti amnestie guvernéra Phippse, jež osvobodila doposud neupálené čarodějnice a de facto tak ukončila Salemský proces (29. října). Pátá předpremiéra se pak bude konat při příležitosti 15. výročí Spiritual Trekkingu s Guru Járou (9. listopadu).

PŘEDCHOZÍ ČÁST DE SADE SÚTRY SI MŮŽETE PŘEČÍST PRÁVĚ TEĎ ZDE

ÚPLNÝ POČÁTEK INTERNETOVÝCH UKÁZEK DE SADE SÚTRY JE ZDE

Kniha De Sade Sútra volně navazuje na tantrický román Guru Járy Casanova Sútra, který naleznete v knihkupectvích, knihovnách a nebo si jej můžete objednat online zde


.

Comments are closed.