Rezervace

Posted by aura On August 4, 2010 Comments Off

Pozvánka ke stažení > Pozvánka pro tisk >


Guru Jára Fun Club Meeting 2011

&

Spiritual Trekking 2011
.

22.-23.10.2011 Praha

..

Víkendový seminář se opět ponese v duchu kurzu
Spiritual Trekkingu

..

Co má být smyslem vašeho života?

Zkušení lektoři Spiritual Trekkingu vás provedou tím nejlepším, co v průběhu roku 2011 autor kurzu Spiritual Trekking Guru Jára alias Óm nadsamec připravil. A kurz je postaven tak, abyste si na otázku „Co má být smyslem mého života?“ dokázali odpovědět vy sami…

~ Seznámíte se s autorovým životním know-how z velké Poutě Spiritual Trekking roku 2011, kde Guru Jára osobně prováděl účastníky hlavně po jihovýchodní Asii a kde rovněž představil unikátní adrenalinovou meditační techniku SurfTantra.

~ Zasvětí vás do technik z nové knihy Casanova Sútra, jedinečného a pravdivého románu o skutečné tantře, meditaci a astrologii sexuálních poloh. Díky této knize ožívají starověké nauky mudrců a zasvěcenců tak, aby jim porozuměl i moderní člověk…

~ I vy se budete moci nadechnout mystické atmosféry z tradiční akce Poutníci a Poustevníci 2011

P.s.: Díky technikám, uváděným na workshopu a díky životnímu know-how Spiritual Trekkingu dosáhl Guru Jára mety profesionálního horolezce, cestovatele, legendárního milovníka a mezinárodně úspěšného fotografa, stejně jako nejvyšších meditačních stavů, tantrické nirvány a prestižního mystického zasvěcení v egyptské pyramidě. Zcela určitě mohou pomoci i vám při zdolávání vrcholků vašeho života.

Doporučená četba – předpříprava na workshop:

~ Kniha Casanova Sútra – kapitola VI. sexuální polohy

~ Óm nadsamcova životní filosofie v kostce (dostupné on-line zde>)

~ K2 – Fuck you all – lekce kurzu Spiritual Trekking (dostupné on-line zde>)

~ Šalamounova píseň – Bible svatá

P.p.s. Na reklamace absence praktických ukázek sexuálních poloh nebude brán pořadateli zřetel :)

Možnost ubytování je zajištěna v místě konání akce, popř. v nedalekém 2-4 hvězdičkovém hotelu.

Informace a přihlášky zde:Ing. arch. Magda Holá

telefon: 739 003 303

email: trek@aurarelax.com

..

..

..

.

ASTROFOCUS K2   2010

Záříjový víkendový workshop Spiritual Trekkingu

Co má být vrcholem života? Už vám někdo na tuto otázku odpověděl?
Co má být vrcholem VAŠEHO ŽIVOTA a jak se k němu dostat?
Jste životním principem zdolávač Evererestů nebo K2?

Díky bravurně připraveným krokům vedoucím k vašemu nitru si na tyto veledůležité otázky odpovíte vy sami, samozřejmě za pomoci a podpory mentorů Spiritual Trekkingu, kteří poté, co byli osobně připraveni GURU JÁROU, zakladatelem Spiritual Trekkingu, vám předají kouzelné životní know how… Váš život získá rozměr, o kterém jste snili.

PS: Guru Jára, jehož životní Spiritual Trekking obsahuje profesionální dráhu horolezce, zasvěcení v egyptské pyramidě, mnoho měsíců kontemplujících v jeskyních, osvícení, veleúspěšnou dráhu duchovního učitele, 16 vydaných knih, mezinárodní úspěch na poli umění (Astrofocus a fotografie), titul největšího nejzasvěcenějšího tantrika moderní doby,  20 let na cestách kolem světa po klášterech, pralesích, lesích, nejduchovnějších místech planety, horách… a tolik dalších  úspěchů a až filmových okamžiků, že čas strávený v jeho péči a s jeho životním know how vedoucím vždy k cíli, ke kterému se rozhodnete dojít, je fascinující.
OSOBNÍ ASTROFOCUS

aneb Mít otisk vlastní duše


Přejete si mít svůj vlastní otisk duše, vaší vnitřní nezaměnitelné podstaty? Unikátní technika Astrofocus, která ožila v rukou dnes již mezinárodně uznávaného umělce a fotografa, Guru Járy, dokáže dokonale obrazem ztvárnit vaše nitro a jeho současnou pozici v čase, prostoru a osudu.

A k čemu?

No třeba k tomu, že se při první pohledu na váš Osobní astrofocus poprvé v životě dozvíte zvenčí, jak unikátní osobností jste, až vás to dojme… A při pohledech dalších, vždy jako v otevřené knize vašeho života, zde najdete odpovědi na to, co se životem, co s partnerem, co s cestováním, co s láskou a jak na naplnění sebe a své životní poutě.

Informace a přihlášky zde:

Ing. arch. Magda Holá

telefon: 739 003 303

email: astrofocus@jaroslavdobes.org


KURZ HÁČKY

Proč o těchto duchovních naukách víme jen minimum?

Jsou to nesmírně tajné nauky, které unikly na věřejnost pouze selháním některých tzv. „čélů“ . A právě kvůli tomu dostal Guru Jára od mistrů, včetně Guru Anahdána, možnost, aby toto selhání svých studentů propadlíků napravil a srovnal jejich obrovské nepřesnosti. A tak dočasně může mluvit a psát o dřívě nezasvěceným uším a očím nedostupným naukách.

Coming Soon …….


ASTROFOCUS ART KURZ

Umění portrétu duše

Unikátní kurz pod vedením objevitele techniky Astrofocus, Guru Járy

V tomto kurzu se stáváte umělcem pracujícím na svém vlastním růstu a osudu. Není potřeba být ani astrolog, ani umělec, je jen potřeba si být vědom unikátnosti svého života a být připraven stát se jeho tvůrcem, nikoliv obětí.
Techniky kurzu Guru Járy jsou kombinací psychologie, terapie a estetiky klasického umění (především malířství), autogenního tréninku, relaxací a tajných ingrediencí nauky Astrofocus, a hlavně… zábavy.

Absolventi tohoto kurzu jsou vždy nadšení proměnou, která se v jejich životě udála, a jsou ohromeni krásou a dojetím okamžiků, které díky Astrofocus kurzu strávili se svým nitrem a jeho potřebami.

Informace a přihlášky zde:


Ing. arch. Magda Holá

telefon: 739 003 303

email: astrofocus@jaroslavdobes.org

SPIRITUAL TREKKING KURZ

Umění výstupu na vrcholy našeho života?

Co má být vrcholem života? Už vám někdo na tuto otázku odpověděl?
Co má být vrcholem VAŠEHO ŽIVOTA a jak se k němu dostat?

V kurzu Spiritual Trekking díky bravurně připraveným krokům a trekkům vedoucím k vašemu nitru odpovíte vy sami, samozřejmě za pomoci a podpory mentora Spiritual Trekkingu, GURU JÁRY, jehož životní Spiritual Trekking obsahuje profesionální dráhu horolezce, zasvěcení v egyptské pyramidě, mnoho měsíců strávených v jeskyních, osvícení, veleúspěšnou dráhu duchovního učitele, 16 vydaných knih, mezinárodní úspěch na poli umění (Astrofocus a fotografie), titul největšího a nejzasvěcenějšího tantrika moderní doby,  20 let na cestách kolem světa po klášterech, pralesích, lesích, nejduchovnějších místech planety, horách… a tolik dalších  úspěchů a až filmových okamžiků, že čas strávený v jeho péči a s jeho životním know how vedoucímu vždy k cíli, ke kterému se rozhodnete dojít, je fascinující.

Váš život získá rozměr, o kterém jste snili.

Kurz Spiritual Trekkingu

Informace a přihlášky zde:

Ing. arch. Lenka Čumplová

telefon: 732 979 149

email: trek@aurarelax.comSURF TANTRA KURZ

alias CASANOVA SUTRA

alias ARTANTRICKÉ HÁČKY

aneb Co vám zatajili o lásce, sexu


se připravuje na rok 2011, příp. na rok 2012

rezervace prozatím neotevřeny

ASTROFOCUS TAROT KURZ

alias BEST OF P.O.E.TREE TAROT

aneb Peklo a Křišťál po 12 letech


se připravuje na rok 2012, příp. na rok další

rezervace prozatím neotevřenyP.o.E Tree Tarot

Unikátní sada tarotových karet mistrně zpracovaná pro člověka XXI.století, tak, aby skvěle zrcadlila to, co právě potřebujete vědět, objevit, odhalit ze svého života, nitra, podvědomí a osudu. Autorem karet je Guru Jára a jeho brilantně hovořící fotografie na kartách vám na první pohled otevřou tajemství Velekněžek, Mágů, Poustevníků i Císařů.

Tip redakce: Karmické tajemství

>>>> tarot online

www.jaroslavdobes.org

Na těchto webovkách… uvidíte sami. Aktuální výběr z Astrofocus koláží doplněný autorovými komentáři je zážitek. Zážitek je také kouknout na to, kteráže koláž odpovídá vašemu současnému období (v rubrice Astrofocus a Psycholog najdete skvělý test) a také se můžete mrknout, jak efektně vypadají a efektivně pracují Astrofocus koláže v různých typech interiérů (samozřejmě v rubrice Astrofocus a Interiér). Koláže pracují? No vždyť říkám, že uvidíte…

Tip redakce: Omnipotent Life (autoportrét), Krása bez závoje (akt),
Flag of Satori
(hit)

>>>> astrofocus art online


Best Celer®

Toto vydavatelství a nakladatelství s rozkošným názvem se pyšní 16 vydanými knihami Guru Járy v češtině. Máte-li chuť se podívat, jakéže to jsou, you are very welcomed.

Tip redakce: Dejavú vúdú (exklusivní přehlídka koláží, fotografií a textů, 2007), Laskání hvězd (laskomina pro jogíny a fandy netradičních životních stylů, 2004), Poutník k nesmrtelnosti (autorova prvotina, hravá a povznášející kombinace intenzivně žité duchovnosti, humoru a odbornosti, 1999 – vyprodáno, k dostání v knihovnách).

>>>> bestceler online


Comments are closed.