De Sade Sútra 2. předpremiéra

Posted by aura On September 24, 2011 Comments Off

.

Stejně jako u internetových ochutnávek Casanova Sútry jsou vynechány pasáže, jež by vyzrazovaly hlavní zápletku knihy, takže i milovníci napínavých knih mohou s chutí číst. Zatímco na knižní vydání De Sade Sútry si ještě chvíli počkáme, román Casanova Sútra aktuálně seženete v knihovnách, knihkupectvích a nebo online zde >>>

Pozn. editora: V milostných scénách De Sade Sútry jsou použity citace z knihy Markýze de Sade 120 dní Sodomy aneb Seminář sexu“, což znamená velmi, skutečně VELMI sprosté čtení.

Třetí předpremiéra De Sade Sútry se připravuje k prvnímu výročí Křišťálové noci (18.-19.10.2011 zde>>). Čtvrtá předpremiéra se bude konat na výročí Amnestie Guvernéra Phippse, jež osvobodila doposud neupálené čarodějnice a de facto tak ukončila Salemský proces (29.10.2011). Pátá předpremiéra pak při přiležitosti 15. výročí Spiritual Trekkingu s Guru Járou (09.11.2011).


III.

Poté, co ráno prozradilo, že Guru Jára není Guru Jára, ale Bruno Houdini, neúspěšný iluzionista, který včera nedokázal nechat zmizet ostravskou radnici, účastníci orgií, které Houdini magickou iluzí, že je Guru Jára, sbalil na přednášce v aule místní university, houfně opouštěli apartmán hotelu Atom.

To, že šly holky, mu bylo ukradené, ale odchod Čestmíra ho mrzel.

„I ty, Česťo?“

Čestmír namísto odpovědi zrychlil krok, ve dveřích se otočil a řekl:

„Šel jsem na tantru se slavným Guru Járou a ne s plagiátem, který se za Guru Járu vydává.“

„Ale já mám větší magické schopnosti než Guru Jára.“ Zaprotestoval Houdini. Než větu dokončil, dveře se zabouchly.

A tak v apartmánu ostravského hotelu nakonec zůstal jen Bruno Houdini a hezká, i když poněkud buclatá  Janička, která jako jediná ze studentů, jež se orgií účastnili, je přímo z Ostravska. Janička se loudá pokojem pro pohozenou kabelku a pak, když si je naprosto jistá, že ostatní jsou pryč, se významně pomalým krokem blíží ke dveřím. Houdini vidí její ženskou hru, a tak se zeptá:

„Což takhle si ještě jednou procvičit polohu znamení tvého ascendentu…?“

Janička se usmála. Zabouchla dveře a hned u nich poklekla. Pak si nadzvedla sukni a naaranžovala se do pozice znamení Raka, kterou většina lidí zná jako „polohu psa“.

Mrdamedán, jak během noci přezdili Houdiniho, o kterém si v magické iluzi mysleli, že je Guru Jára, odložil kartáček na zuby a přikročil, aby se věnoval Janičině zadečku. Klekl si k němu, zastrčil prst na půl článku do dírky a jemně jím pohyboval až do chvíle, kdy to nevydržela a prdla. Houdini mistrně využil okamžiku, kdy prd roztáhl řitní svalstvo, a zarazil celý prst do análu milé dívky.

Rozkoší vzdychla a pak nehybně čekala. Houdini vytočil prst tak, aby si mohl lehnout, a aby pak svíral palec na okraji spodní části vagíny s prstem v zadku tak, jako by oba prsty v jejím těle chtěl spojit. Dobře věděl, že tím magicky stimuluje akupunkturní bod CV 1, jenž je v monádě bílou tečkou v černém poli a jenž – coby centrála jinové měsíční energie v těle proměňující se v jang sluneční energie – je přesně tím místem, které dává plnou vládu nad ženou, nad jejím ženským principem.

Co to znamená, věděl Houdini víc než dobře. Žena, které se během sexuálního spojení zasáhne do bodu CV1, se z mužům nebezpečné saně navěky pro mága svého lůna promění ve sladkou bytost, která jen dává a nic za to nebere.

Magické znalosti se projevily téměř okamžitě. Z pochvy vytrysknul gejzír, přímo na Houdiniho tvář. Nezkušený by si myslel, že ho počůrala, ale mrdamedán dobře věděl, že vytekla z orgasmu.

Podle toho, jak se u toho třásla a vzdychala, věděl, že podobný orgasmus s výstřikem zažila poprvé. A tak, aby to měla ještě hezčí, nedbal po tváři stékající tekutiny a začal líbat a sát její poštěvák. Ženy z Ostravska jsou dosti bez zábran, a tak Janička, chápající, že ji Houdini odjišťuje k dalšímu orgasmu, začala šíleně vzdychat a stehny cukat tak, aby se co nejvíc třela o jeho tvář a prsty.

Vše přeťal zvonící telefon. Když Houdini uviděl, jak dívka vytahuje z kabelky pod sebou mobil, odšpuntoval prsty z jejích otvorů a utřel si tvář.

„To je matka“, řekla zastřeně Janička, „musím to vzít, ale klidně mě můžeš během hovoru mrdat.“

„Jistě“, odvětil mrdamedán Houdini, jenž nemohl vysoukat hlavu ze sevření dívčiných stehen. Cestou ven z líbezné pyramidy klečící dívky si všimnul, že jí z kabelky vypadla taky rtěnka.

„Ahoj mami… Zrovna se učím, no to víš, ty zkoušky z loňska bych chtěla mít co nejdřív za sebou… No jo, dřu, abych ti udělala radost…”

Během hovoru Houdini namísto mrdání kreslil rtěnkou na vystrčený dívčin zadeček magický pentagram. Věděl, že pokud ho napojí na energii probuzenou v bodě CV 1, učiní z Janiččiny duše věčnou milenku, schopnou pro něj a jeho další partnerky udělat cokoliv, včetně nejvyššího sebeobětování.

Pentagram kreslil pečlivě tak, aby oba spodní hroty výrazně směřovaly k zemi a hrot horní, mířící k nebi, byl vystředěný přesně nad dírku zadečku. Kdykoli mu ujela ruka, smazal jí rtěnku se zadečku a ono místo pak konejšil svým chlípným jazykem, což se telefonující dívce evidentně líbilo.

Když byl s pentagramem hotov, postavil se nad dívku a začal mumlat magické formule à la Aleister Crowley. A pak zničehonic naslinil ztopořenou magickou hůl ve tvaru dordžete, tibetské hromové hole, a vrazil dívce magickou hůl do středu pentagramu.

Překvapená studentka zasténala a upustila telefon, pak mu na čtyřech pevných bodech dvou kolen a dvou dlaní pomohla rozhýbat svou dírku. Vše trvalo snad vteřinu. Pak zvedla telefon a pokračovala v hovoru s matkou.

„Ale nic, zakopla jsem v kuchyňce, dělám si snídani… Jo, jo, babičce ten nákup z Obi přivezu, spolehni se.“ Řekla ve chvíli, kdy jí mrdamedán narval falus až po kořen do zadečku a přirážel tak, aby semeno vystříklo velmi rychle.

„Jo, jo, mami, když to bude těžké, poprosím Jirku… nech toho, mami, jestli se ti tak líbí, tak s ním choď sama, Jirka je hodný, ale nemá osobnost…“

Zatímco mluvila, mrdamedán Houdini nadále zrychloval kopulační pohyby a Janička s každým dalším přiražením vytrácela původní klid, který v hovoru s matkou zachovávala.

Když mrdamedán ve stoje podřepnul tak, aby magická hůl uvnitř pentagramu narážela směrem k hornímu hrotu obrazce, rozrajcovalo ji to naplno.

„ …mami, už musím jít, vře mi voda!“ Odsekla v poslední vteřině vědomí, pak pustila telefon a začala řvát rozkoší.

„Proč tak křičíš? Bolí tě to?“ zeptal se mrdamedán a zpomalil.

Věděl sice, že křik při magickém sexu pentagramu je způsoben nezvladatelným náporem tantrou materializovaných duchovních vln energie na materiální nervovou soustavu, ale protože při tomto rituálu je nutné, aby se Babalon, Šarlatová žena, cítila dobře, chtěl si být jist, že Janička neřve bolestí, ale skutečně z toho, jak v ní duchovní energie rozvibrovávají animální choutky natolik, že tělo ztrácí kontrolu a celé se z pnutí rozkoše rozechvěje a rozkřičí, zatímco Tanith, Drak hlubiny, předává magickou sílu astrálního světa za branou Babalon do Houdiniho hole, dordžete, penisu.

Právě této síly se mu nedostávalo ve chvíli, když měl před davem nechat zmizet budovu ostravské radnice. A tak teď dychtivě, s očima vytřeštěnýma, jako kdyby si šňupl kokainu, saje mocnou sílu z kosmických orgasmů roztřeseného těla Šarlatové ženy.

Když sání síly od Tanith, Draka hlubiny, skončilo a Janiččin třes se proměnil v jemné chvění, Houdini začichal v pokoji člověčinu. Povytáhne ptáka z rozmazaného pentagramu a vidí, že mu Janička magické dordže posrala.

Když si ti dva po vysokém magickém rituálu úrovně Magister Templi ve sprše navzájem čistili nízce živočišné odpady, svěřila se mu Janička:

„Telefony rodičům u zvrhlostí, které mi přísně zakazují, jako bych byla malá holka, mě rajcují ze všeho nejvíc. Vždyť oni si myslí, že jsem pořád panna.“

To chápu, že tě mrdání u telefonování s rodiči rajcuje, jde o sociálně nebezpečnou situaci a nic nedokáže prohloubit vášeň víc než nebezpečná situace, během které adrenalin v krvi tělo buď ochromí a nebo odhodí poslední zábrany. V obou případech to znamená, že naše všední rozumnost (rozumovost) přestává ovládat přítomnost, a tak se pak snadno spojíme s celou existencí…

„Ale neříkej, fakt? Víš, co mě taky rajcuje? Milování venku, blízko někoho, kdo vás může načapat. Mám oblíbené místo u jezera, těsně za zády rybářů, kteří dělají, že nás nevidí, ale zároveň nenápadně přes rameno šmírují z trávy kmitající nahé zadky.“

Janička se na chvíli zasní a pak začne jazykem dokončovat očistu mrdamedánova penisu. Když skončí, Houdini naváže na téma.

„Já zase miluji nenápadný sex na zadním sedadle taxíku, kdy řidič ve tmavé noci pochopí, že se jede naostro, až těsně před orgasmem. Jednou v Nepálu jsem tím ohromil nádhernou blondýnku. Byla to fakt skvělá milenka a kamarádka, ale jako partnerka byla příšerná, tak jako všechny Američanky, a…“

„Jsou hrozné? “

„Jasně, že jsou, proč myslíš, že je USA světová velmoc? Výcvik, který američtí chlapi mají od svých ženských, z nich dělá nadlidi!“

„Takže jsem se po skvělém večeru chtěl vyhnout společnému ránu typu „náš hezký vztah“, a tak jsem ji z města vezl taxíkem k ní, na privát u stúpy Boudha.“

Když se auto u baru rozjelo, začali jsme rukovkou, v méně osvětlené části města jsme zapojili ústa a pak, když už byla úplná tma, na mě nasedla a já v této poloze Lva zasunul… byla totiž Lvice. No a pak jsem s ní hopsal v rytmu noční jízdy rozbitýma ulicema Káthmándú.

Když jsme se loučili, řekla mi, že jsem jak čtyřruký Šiva. „Měla jsem pocit, že máš ruce všude! Bylo to fakt úžasný, nikdy jsem nebyla víc vzrušená!“

Dala mi pusu na rozloučenou, vešla do domu a já se kolem liduprázdné stúpy Boudha vracel k čekajícímu taxíku a marně si lámal hlavu, co myslela tím čtyřrukým Šivou… Až pak se mi rozsvítilo.

„Ty lotře!“ praštil jsem kamarádsky neznámého taxikáře do ramene. „Že ty ses přidal!?!“

„Sorry, ale já jsem ještě nikdy nedržel pussy bílé holky, a tak jsem si šáhnul… A pak, když jsem zjistil, že to mají stejné jak naše holky, tak jsem vám pomohl.“

„A cos s ní dělal, ty čtyřruký Šivo? Dyť jsi měl volnou jenom jednu ruku!“

„Občas jsem u toho musel pustit volant…“

„Aha, proto jsme jeli tak divně, já myslel, že máš v kouli.

„Řídil jsem kolenem…“ omlouval se.

Když jsme zastavili v Thamelu, vysvětlil mi taxikář svůj hinduistický grif a dodneška mám na Nepál nádhernou vzpomínku, které by nikdy nebylo, kdybychom to dělali doma v posteli…

„A co s ní dělal?“ zeptala se Janička.

„Slíbil jsem mu, že to nikomu neřeknu, dědí si tuto techniku po generace jako součást své víry, ale můžu ti to s ní příště udělat.“

„Příště?“

„Teď už musím jet. Ale tahle ukázka stojí za další rande.“

Janička zasněně řekne:

„V Nepálu se dědí sexuální techniky… To musí být krásná země…“

„Jo, to je, v Nepálu přijdeš do kuchyně a zjistíš, že je vykachlíčkovaná sexuálníma polohama z Kámasútry…“

„Houdini, vezmeš mě do Nepálu?“

„Jistě, Janičko, rád, ale musíš počítat s tím, že se tam umrdáš k smrti.“

Oba se pak smáli. Ona vtipu a on tomu, jak je upřímný.

.

IV.

Guru Jára cestou do Olomouce zastavil na sváču, aby přerušil partnerskou hádku stopařů, které vezl. Zápletka hádky, kterou na konzultacích slyšel od svých klientů milionkrát, ho unavovala. Pár i u kafe se sendvičem neutuchá v emotivním filozofování o vztazích, a tak Guru Jára radši sleduje pole za okny benzínky.

Jako chlap určitě potvrdíte můj postoj…

Přímý dotaz zapne pracovní nástroje mystika, který si laserovým pohledem sjede dívku i jejího kluka, a pak zpracovává zkušeným okem – a také třetím okem – zachycené údaje do odpovědi. Proces netrvá ani pět vteřin.

Výsledek je jasný. On, její první kluk, znaven několikaletým vztahem, začal sexuálně poznávat nové partnerky, ale protože ona mu dává jak sebevědomí, tak i péči, nechce se s ní rozejít. A tak se teď snaží své budoucí zálety legalizovat řečma o moderním vztahu.

Guru Jára si ještě jednou pohledem přejede studentku a pomyslí si: Zaháčkovanou ji má naprosto fixně, takže mu stačí… Pak zarazí myšlenky. Ta holka je milá a hodná, proč by se měla dalších pět let trápit s floutkem, který se s ní uvnitř už dávno rozešel a který ji odhodí hned potom, co se zajistí s jinou? Můj klient to není, duchovně nadaný taky není, tak nevidím důvod, proč bych mu měl radit, že k tomu, aby mu přistoupila na jakoukoliv formu vztahu, stačí v poloze znamení Raka propojit prst v zadečku s prstem v jóni, a pak správně přitlačit na bod CV1… Zatímco Guru Jára vcelku znechuceně z nečekané práce pracuje, ztratí mladík trpělivost a urguje odpověď.

„Tak co si o tom myslíte?“

„Tak za prvé, jako tantrik jsem přítel žen, takže většinou stojím na jejich straně, a za druhé se o sexu a vztazích nebavím s amatéry, co nepoznali alespoň dvě stě milenek.“

Třetí předpremiéra De Sade Sútry se připravuje k prvnímu výročí Křišťálové noci (18.-19.10.2011 zde>>). Čtvrtá předpremiéra bude na výročí Amnestie Guvernéra Phippse, jež osvobodila doposud neupálené čarodějnice a de fakto tak ukončila Salemský proces (29.10.2011). Pátá předpremiéra pak bude u přiležitosti 15. výročí Spiritual Trekkingu s Guru Járou (9.11.2011).

PŘEDCHOZÍ ČÁST SI MŮŽETE PŘEČÍST PRÁVĚ TEĎ ZDE>>>

NÁSLEDUJÍCÍ ČÁST SI MŮŽETE PŘEČÍST PRÁVĚ TEĎ ZDE>>>

V  milostných scénách De Sade Sútry jsou použity citace z knihy Markýze de Sade 120 dní Sodomy aneb Seminář sexu“ . Kniha De Sade Sútra volně navazuje na tantrický román Guru Járy Casanova Sútra, který naleznete v knihkupectvích, knihovnách a nebo si jej můžete objednat on line zde>>>

.

.

Comments are closed.